fórum.bandingklub.cz

operační možnosti léčby těžké obezity
Právě je 28 bře 2024 11:39

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 85 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Praha ÚVN
PříspěvekNapsal: 20 srp 2013 13:06 
Offline

Registrován: 16 pro 2012 19:54
Příspěvky: 22
Bydliště: Dvůr Králové
Ahoj,
tak jsem dorazila z UVN.
25.10.2013 mi pan profesor Kasalický udělá do břicha pět děr :-) a bude to bypase.
Je to sympoš...ale až při druhé návštěvě´:-)) ASI..když zjistil, že jsem od jara zhubla 13 kg sama. Dokonce mě pochválil..a to se podržte..že mám propadlé břicho :-))) Tak to jsem za celý život slyšela dneska poprvé.
Pak taky říkal, že mám velkou prdel..teda..řekl hýždě, ale bylo to jasné, že jsem tlustá všude a bude se mi dobře hubnout. No, není to milé..tohle slyšet? :-)


Jo..mám strach... :-/
Ale taky se asi těším.

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Praha ÚVN
PříspěvekNapsal: 20 srp 2013 13:23 
Offline

Registrován: 25 čer 2013 17:49
Příspěvky: 1072
evellinko gratuluji k termínu operace :wink: já jdu taky k panu profesorovi Kasalickému :wink:

_________________
Obrázek

47let, manžel dvě dcery 28,27, let
operace refluxu,hiátové kýly ,plastika jícnu
4.10.2013 v den operace 90kg
7 měsíců od operace - 28 kg .


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Praha ÚVN
PříspěvekNapsal: 10 lis 2015 18:57 
Offline

Registrován: 09 říj 2015 19:25
Příspěvky: 42
Bydliště: Praha
Ahoj všem, někdo aktualně k prof. Kasalickemu? Ja mam termin za mesic.

_________________
Majda 38 let 170cm/120kg 2 děti[/color]

TUBU v ÚVN Praha 26. 4. 2017 120kg
15. 7. JSEM DOCENTKOU!!!
Srpen 2017 - 28kg
Říjen 2017 - 35kg
85kg
Leden 2018 Už mi to stačí! 75kg
Únor 2018 73kg
..............................................................................................................
podzim 2018 - plastika břicha


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Praha ÚVN
PříspěvekNapsal: 16 kvě 2016 06:42 
Offline

Registrován: 02 kvě 2016 10:47
Příspěvky: 8
Ahoj všichni teda koukám, že tady už pěkně dlouho nikdo nebyl... já jdu k MUDr. Kasalickému 23.5.....bohužel mu jdu říci, že jsem "ZABLOUDILA" na své cestě za štíhlostí..../TUBU 2010, dnes stejná váha jako před operací/. Máte někdo zkušenosti s reoperací u MUDr.? A pokud by někdo se tam nacházel v tento termín...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Praha ÚVN
PříspěvekNapsal: 04 čer 2016 11:38 
Offline

Registrován: 27 led 2014 21:03
Příspěvky: 3
Ahojky holky, mám termín operace 13.9.2016. Můžete mi někdo prosím říct jak probíhá vyšetření psychologem? Na co se mám připravit??? Bylo mi řečeno lékařem, že je to na cca. 4 hodiny, tak to trochu ve mě vyvolalo paniku. Jinak už se moc těším, až začnu "NOVÝ" život :-)

_________________
Obrázek

38 let
Úžasný manžel, 5 dětiček
12.9.2016 nástup do ÚVN
13.9.2016 Sleeve gastrectomie


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Praha ÚVN
PříspěvekNapsal: 06 čer 2016 07:43 
Offline

Registrován: 02 kvě 2016 10:47
Příspěvky: 8
Ahoj, vyšetření v ÚVN na psycho trvá opravdu 3-4hoďky. Nejdříve Ti nechají vyplnit nějaké testy, různé...a takové ty co se dělají na IQ a pak následuje asi 1hod. rozhovor s psychologem. V ÚVN to dělají dost poctivě, ale myslím, že s tím není problém. Gratuluji k termínu...
P.s. "zachovej" paniku, vše dopadne dobře... na jakou operaci jdeš?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Praha ÚVN
PříspěvekNapsal: 08 čer 2016 22:01 
Offline

Registrován: 27 led 2014 21:03
Příspěvky: 3
Leni moc děkuji za odpověď. Já jsem chtěla jít na žaludeční bypass, ale MUDr. Koblihová mi to rozmlouvala, že je to moc velký zásah a že by mi doporučovala tubulizaci. Prý lze ten bypass dodatečně dodělat, kdybych s tubulizací nebyla spokojená. Jinak zatím tady technicky tápám.... Nedaří se mi udělat metřík atd.... Ale určitě to všechno vykoumám :-D Byla jsi jinak v ÚVN spokojená?

_________________
Obrázek

38 let
Úžasný manžel, 5 dětiček
12.9.2016 nástup do ÚVN
13.9.2016 Sleeve gastrectomie


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Praha ÚVN
PříspěvekNapsal: 09 čer 2016 08:50 
Offline

Registrován: 02 kvě 2016 10:47
Příspěvky: 8
Ahoj... v ÚVN jsem byla spokojená, ale už je to let...nevím jestli si četla mé příspěvky...slíbila jsem, že to sem budu psát...ještě jsem se nedostala.
Vše proběhlo v pohodě, žádné komplikace bylo to dobré, jen to na mě nefungovalo. Dala jsem dolů za 3měsíce 20kg a pak ještě dalších 7 do roka a konec, nastoupila jsem do práce po mateřské a přestala chodit na kontroly a dnes jsem skoro na té samé váze. Odvážila jsem se zajít znova za prof. Kasalickým. Moc ze mě nadšený nebyl, první návštěva nebyla moc příjemná. Ještě ten týden RTG žaludku a za týden kontrola u prof.. A závěr: žaludek pořád tubulizovaný, NEROZEŽRANÝ.... a pan doktor příjemný, asi si myslel, že jsem prase a přežrala jsem to. No tak teď budu zkoušet 1/2roku hubnout a v říjnu znova kontrola a možná BYPASS. Ptala jsem se jak se to stalo....možná to u mě nefunguje, doktor říkal, že asi jím vekutější stravu, která tím žaludkem proteče a když se nad tím tak zamyslím tak asi měl pravdu. Mě totiž po hutnější stravě tlačí žaludek, tak asi, aniž by to bylo vědomě , jím řidší stravu. A tady je možná zakopaný pes.
Uvidíme. Ale tobě držím palce, určitě to vyjde a ty tenhle případ nebudeš... Hlavně chodit na kontroly, protože pak se může ledacos napravit. Lépe se napravuje pár kg než pak 20kg a více.
Drž se a možná se někdy na nějaké kontrole uvidíme.,
Vlastně už teď mám několik termínů: 17.6. - 9:35 dia, 10:25 MUDr. Vernerová ............... 3.8. psycho
Pa Pa


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Praha ÚVN
PříspěvekNapsal: 11 srp 2016 19:10 
Offline

Registrován: 27 led 2014 21:03
Příspěvky: 3
Ahoj Leni, tak jak jsi dopadla u MUDr. Vernerové a na psychologii? Já byla na psychologii předevčírem a byla jsem z toho dost špatná. Vůbec nevím co ten psycholog chtěl vlastně slyšet... ??? Testy v pohodě, ale při tom pohovoru jsem si připadala dost hloupě. Proč nejíte malé porce a pravidelně po dvou až třech hodinách i bez operace? A proč vám vadí jaká jste a proč a proč.... A víte jak se mi sem pacienti po dvou letech vrací se stejným problémem? A jak vy víte, že se mi sem nevrátíte??? Celkově z toho mám špatný pocit. Nevím, jestli jsem ho dostatečně přesvědčila o tom, že vím co dělám a co chci. A ty Leni už máš termín operace? Do jaké míry je rozhodující stanovisko psychologa? A co mě čeká u MUDr. Vernerové? Kdo z nich nakonec rozhodne, zda operace ano či ne? Moc děkuji za každou odpověď.

_________________
Obrázek

38 let
Úžasný manžel, 5 dětiček
12.9.2016 nástup do ÚVN
13.9.2016 Sleeve gastrectomie


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Praha ÚVN
PříspěvekNapsal: 16 bře 2024 02:05 
Offline

Registrován: 10 bře 2024 10:32
Příspěvky: 6294
(193209.8BettCHAPавтоRelaDaviForoPeteDeepназаSkahRust0383TescFamiК-00(197CuisJiddSoliCliv1571
ВолккиноСетоНикоФлорМовчавтоVisiThinКолеFolkСелиMoreAndrСимоЧеркЖереHomeYvesSN00B114XVIIJewe
JoliобосВладJeweAstoCotoJuliКузнЦыбуТайтавтоWithуслоPALIDeadЧернчитаMarkVincЛобжмасоRomaElle
SWOT7547ElsySelaMariELEGNikiMichСодеPaliкеравперCircJannКомаIrwiэпопубийTOEFЭпизКотоПелиСамо
ГерцМожаоргаZoneXVIIZoneR2A43101ZoneZoneZoneZoneZoneZoneZone03-0R0A0ZoneZonediamКоросереZone
ZoneпотеWordмесяорнаINTEMielRozaPricPeteБрагсерт8327PolaMariРазмРоссРН22ARAGзначВоскжизнEast
BrigValiпечаотлидетаDisnPycaElviWindWindсклаМяснClorVivaChoihaveЛитРЛитРJeweЛитРJameInteЛитР
угроНатхМартВолипереRogeBookтетрHearНезаValeЕженЕрмоQuesSparЛеонBlacФэшаBabyJacqЛениAlanврач
OtfrБортситуInsiXXXIКорчкотоWindлицаНикоМироАрноНосоДереSPECЗинчМищеNB00СивовычиПузимесямеся
месяWratИллюBabyМошкBittДрозналоRobeVadiМироNenaРедьtuchkasМатвKnow


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 85 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Bandáž žaludku | Chirurgická léčba obezity | Léčba obezity | Bariatrická chirurgie | choob.cz
Banding klub je občanské sdružení lidí, kteří mají zájem o chirurgickou léčbu těžké obezity nebo jim byla provedena bandáž žaludku. Cílem klubu je pomáhat pacientům po operaci a poskytovat informace o bariatrické chirurgii a výsledcích této léčby.

PhpBB.com base modified by internetove-stranky.kvalitne.cz | © Banding klub ČR, občanské sdružení