fórum.bandingklub.cz

operační možnosti léčby těžké obezity
Právě je 28 bře 2024 12:44

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Pravidla fóra


Popis a základní informace o bandáži žaludku najdete na bandingklub.cz/bandaz-zaludku.phtm.



Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 10 ] 
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: 27 bře 2016 19:02 
Offline

Registrován: 27 bře 2016 18:58
Příspěvky: 1
Ahoj holky a ženy, je mi 24 let, pŕed dvěma lety jsem prodělala bandáž žaludku v Praze v Iscaru, ze 103 kg jsem se do půl roka dostala na krásných 68 kg. Bohužel před 3 měsíci jsem přišla o práci kvůli úrazu nohy, a váha začala stoupat, vzhledem k nehybnosti nožky a stresu se mi váha dostala na 84 kg k dnešnímu dni. Holky kterým se opět podařilo zhubout a váhu si udržet ráda uvítám a velice ráda budu i za vaše zkušenosti, jídelníčky... Do léta se chci dostat zpět na 68 kg. Snad se mi to společně s vàmi všemi podaří :-)


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: 16 bře 2017 23:54 
Offline

Registrován: 16 bře 2017 23:22
Příspěvky: 10
Ráda bych se s někým spojila kdo měl bandáž na ISCARE kolem roku 2007. Nemám úspěch. Původní váha 114 po bandáži 88 a dnes 123 kg. :oops: Prostě hrůza. V roce 2008 po operaci křečových žil jsem přišla o práci a dělala jsem dvě-tři práce na mnoho hodin denně ale v sedě u PC. Takže konec pohybu. Proto jsem chodila 1x týdně na míče a 4x týdně na plavání. Potom křuplo koleno a 2010 a následovala autoimunitní nemoc, kde jsem musela začít být v klidu a mít výživnou stravu, protože jsem byla "bez imunity" je to v háji. Nyní jsem šla do důchodu a začínám se probírat. Konečně půjdu na odkládanou operaci kolene ale potřebuji zhubnout co to půjde nejvíce. Moje nemoc se mě drží a tak už jsem dost zoufalá. Sama to nezvládám. Předevčírem jsem šla z vycházky a nemohla se pohnout bolestí a...... :cry:
Tak jsem se včera objednala na ISCARE, dnes jsem byla na krvi a 24.3. jdu na vyšetření. Vím že jsem zoufalec a mám strach pokud na mě někdo bude hnusný, tak se seberu a odejdu. :(

Máte někdo zkušenost s opětovnými návštěvami v ISCARE :?:


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: 09 dub 2017 17:14 
Offline

Registrován: 09 dub 2017 16:58
Příspěvky: 2
___


Naposledy upravil Miniat dne 06 říj 2018 08:20, celkově upraveno 1

Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: 04 kvě 2017 23:49 
Offline

Registrován: 16 bře 2017 23:22
Příspěvky: 10
Miniat
Zítra jdu na kontrolu, jsem zvědava, co se dozvím (gastro mě asi nemine).
Každopádně to, Betty, nevzdávej a napiš, jak to u tebe pokračuje! Hodně štěstí!


Tak jsem byla u Mudr. Černého který mi poslal na gastro, tam jsem byla dnes a 10.5.2017 jdu na kontrolu k tomu Mudr Černému, tak jsem zvědavá co mi řekne. Mudr. na gastro mi řekla že je vše v pořádku, tak uvidíme dál. Chtěla bych se objednat na Banding Club 9.5.2017, tak pokud tam půjdu, tak by mě zajímalo kdo tam chodí a zda tam bude někdo jako já.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: 14 čer 2017 15:26 
Offline

Registrován: 16 bře 2017 23:22
Příspěvky: 10
Tak jsem byla na všem a jsem objednána na 20.6. na odstranění bandáže. Bojím se, doufám že vše proběhne dobře. Netuším co bude dál.
:?


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: 14 čer 2017 16:20 
Offline

Registrován: 09 pro 2010 08:51
Příspěvky: 5561
Bydliště: Brno
Betty
Tak tfuj tfuj tfuj!
Co bude dál, neví nikdo :D záleží na kondici Tvého žaludku :wink:

_________________
56 let, plikace 23. 3. 2011 Dr. Čierny
26. 11. 2013 abdominoplastika, prof. Brychta
9. 12. 2014 redukce stehen, prof. Brychta
Každý je svého štěstí strůjcem


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: 14 čer 2017 22:03 
Offline

Registrován: 16 bře 2017 23:22
Příspěvky: 10
Annax

Děkuji za podporu. Jsem zvědavá, doufám že to zvládnu v klidu. prý je to na jeden den.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: 18 čer 2017 20:51 
Offline

Registrován: 08 kvě 2017 18:33
Příspěvky: 76
Přeji hodně štěstí BettyR :) Pak nám napiš, co a jak. Drž se!!

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: 17 srp 2017 22:14 
Offline

Registrován: 16 bře 2017 23:22
Příspěvky: 10
Tak jsem konečně dostala odvahu mluvit veřejně o mě. Byla jsem na odstranění bandáže 20.6.2017, vše bylo v pořádku, druhý den jsem šla domů. 19.7. kontrola, vše v pořádku. 16.8. na gastro - vše v pořádku. Naplánovaná operace Tubulizace žaludku (sleeve gastrektomie) na 17.10.2017. Mám něco zhubnout, ale jde to už velmi ztuha. Těším se-bojím se. Nevím co si mám o sobě myslet. Tím že o tom s nikým nemluvím, tak je to fakt těžké. Není tady někdo z Prahy Proseka, nebo blízkého okolí??? Na kávičku bez cukru? :D Ráda bych zase chodila alespoň plavat, od září do června chodím alespoň na rehabilitaci na rehabilitační cvičení ve vodě 2x týdně večer za 70,-Kč. Což je fajn. Všichni geronti a sranda. Jelikož jsem novodůchodkyně, tak bych ráda využila např. slevu pro důchodce na 60,- za hodinu od 9-15 hod. na bazánu v hotelu DUO na Proseku, ale nějak nemám odvahu tam zase chodit. Moc děkuji za podporu, moc to pro mě znamenalo. :)


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: 16 bře 2024 10:52 
Offline

Registrován: 10 bře 2024 10:32
Příspěvky: 6294
Харь168.7подвStraСергСодеаппеDuraкладJohnNatuHumaDonnRemiSupeКолеPillRoseAlexБазаZoneполоЛуко
JeangayaИллюКитаColiкамеХевеВьюгбелоторжLeucВениРемиVeraКривPaulClonВалеWanaEnglMoreраздмузы
BrenПопрKareВолкПавлЛСЛиPhilКорчFolsCircCircКармMargШекоСтыпСапоСодеЛавеСергпрошJameЛонгМеле
ФедоФедоЦейтРогоБеляСтреШалоМороЕрмиМироБелоГовоРуммWhitZoneEricLikeАятоEricфизиNumbAndrполь
ZoneZoneOlafFireZoneСловДолиDoinПопочитаДмитРайнБалдАрисZoneZoneВелиЕмелМакеГрибZoneБухаРумя
MighукраукраBlueNodoHiroZanuпоэтBookисслBookЖелтРоссАрти6400MistсталHeliAVTOпятнМетавнешtrac
ArroEugeдетаПотсGracправWindHeinWindMistконсBranскласертупакКатаСовеконкFantPezzЛитРRootЛитР
XVIIСергChriХолоCharФридДАОлоднаexteгеолМоскHuruКонфBonuотдеГоликоммСупрПопоStepremiAudiAlla
детьРыжеабитИванFeliGiusЦирусталпольБояшавтоШорыТараначаНешкАкимБранЧижоHoisПота454-BlueBlue
BlueСергоконSoloШПер453-дороЗахасистБутуСочигрупавтоtuchkasСодеСтеп


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 10 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Bandáž žaludku | Chirurgická léčba obezity | Léčba obezity | Bariatrická chirurgie | choob.cz
Banding klub je občanské sdružení lidí, kteří mají zájem o chirurgickou léčbu těžké obezity nebo jim byla provedena bandáž žaludku. Cílem klubu je pomáhat pacientům po operaci a poskytovat informace o bariatrické chirurgii a výsledcích této léčby.

PhpBB.com base modified by internetove-stranky.kvalitne.cz | © Banding klub ČR, občanské sdružení