fórum.bandingklub.cz

operační možnosti léčby těžké obezity
Právě je 28 bře 2024 14:11

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 64 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: FOTOGALERIE - STUDENTKA
PříspěvekNapsal: 23 dub 2010 21:50 
Offline

Registrován: 05 dub 2009 20:30
Příspěvky: 279
Dnešního dne jsem převzala správcovství nad fotogalerií.
Vzhledem k tomu, že se množilo rozdávání hesel na Studentku - kde je tato galerie umístěna, bylo dnes preventivně změněno heslo pro přístup.
Bohužel se mezi námi vyskytovali (vyskytují) tací, kteří dávali přístupy i lidem, kteří nemají zatím po operaci, což se neslučuje s nastavenými pravidly pro přístup do galerie.

Níže tedy opětovně připomínám již nastavená pravidla pro vstup do fotogalerie:

1) dotyčná/ý musí mít po bariatrickém zákroku
2) dotyčná/ý musí přispívat zde na forum
3) dotyčná/ý musí mít v galerii umístěné i své fotografie včetně fotografií ve svém "nejširším" období
4) dotyčná/ý by se měl osobně znát alespoň s jedním z již stávajících uživatelů

Kdo nebude výše uvedená splňovat, nebude mu moci být do galerie umožněn přístup.

Stávajícím členům, kteří mají uvedené kontakty v galerii, mají zde umístěné své fotografie a kteří tuto pravidelně navštěvují zašlu nové přístupy. Těm, kteří mají třeba uvedený kontakt, ale nevidím jejich fotografie (třeba se přihlašují pod jiným nickem) a podobně, těm nebude přístup zaslán. Ostatní uživatelé, kteří mají na Studentce své fotografie umístěné, ale nemají zde uvedený kontakt se musí o přístupy přihlásit přes SZ či e-mail.

Vzhledem k tomu, že je vše časově náročné, dejte mi, prosím, pár dní (snad stihnu výše uvedené do počátku týdne) na to, abych mohla vše dát řádně dohromady a rozeslat přístupy.

Následně u mě budou moci začít žádat o přístupy (přes SZ či e-mail) i ti, kteří tyto dosud neměli, ale již splňují výše uvedená pravidla.

Jako poslední bych ráda dodala, že výše uvedená opatření jsou nezbytná a pro všechny z nás důležitá, neboť si každý chce chránit své soukromí a nedovolit do něj vstoupit každému. Proto, prosím, respektujte uvedené.
Všem Vám moc děkuji za pochopení.

_________________
ObrázekTurnov 15.5.2009, MUDr. Hrubý-skvělé ruce a profi přístup - všem doporučuji! Metřík dokončen 24.12.2009 :-)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 24 dub 2010 06:07 
Offline

Registrován: 08 bře 2010 16:18
Příspěvky: 184
Ahoj,

právě z důvodu nutnosti chránit soukromí každé osobnosti si dovolím zde zmínit, že je fotogalerie na Studentce nezabezpečená. Jinými slovy Studentka jako taková asi v tomto funguje nějak podivně, protože pro přístup do fotogalerie není potřeba znát žádné heslo. Alespoň za současného stavu ne. Řekl bych, že i z tohoto důvodu vám zde mizely fotky. Na důkaz mohu vložit do své galerie další foto. A opravdu neznám přístupové heslo.

Velmi nerad bych zde mezi Vámi vypadal jako diverzant, skutečně jím nejsem, veřte mi :) A ani vůči Studentce, webu jako takovému, žádne diverzní akce nepodnikám :) Nejsem hacker :) Jen jsem svou profesí programátora asi už trochu zdegenerován :wink: Buďto není Studentka až tak dobře programově napsaná nebo je chyba v administraci fotogalerie. Ale to nevím, v administraci galerie jsem nikdy nebyl a ani se o to samozřejmě nepokoušel.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 24 dub 2010 15:41 
Offline

Registrován: 05 dub 2009 20:30
Příspěvky: 279
Jirine,

obávám se, že se na Studentku dostaneš jen díky tomu, že Ti někdo zaslal odkaz na stránku již po přihlášení, ač se toto nesmí a navíc ty nemáš právo tam ani nahlížet, neboť nesplňuješ dané podmínky.
Tímto beru věc za uzavřenou. Již pracuji na nové galerii a přístupy budu dávat pouze já, a to pouze lidem, kteří splňují uvedené podmínky.
Nezlob se, ale jistě chápeš, že si chceme každý chránit své soukromí a doufám, že to chápou i ostatní a jsou srozuměni s tím, že přístup se prostě nedává lidem, kteří podmínky nesplňují.

Ještě pro upřesnění pro všechny, kteří budou splňovat dané podmínky pro vstup do galerie - každý kdo z uvedených o vstup požádá bude muset zodpovědět několik dotazů včetně zaslání fotografií k uchování a zřízení galerie.

Děkuji všem za pochopení.

_________________
ObrázekTurnov 15.5.2009, MUDr. Hrubý-skvělé ruce a profi přístup - všem doporučuji! Metřík dokončen 24.12.2009 :-)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 24 dub 2010 16:08 
Offline

Registrován: 28 črc 2008 09:41
Příspěvky: 778
Bydliště: Ostrava
Loli a co lidi,kteří sem na forum nepřispívají,nicméně galerky mají?těm taky seřízneš přístup?myslíš si,že to je vůdči nim fér?

_________________
[url=http://www.TickerFactory.com/weight-loss/wr8fFV4/]
Obrázek

Tubu09/2008,po těhu spousty kil zpátky,takže díky zlatým ručkám docenta Holéczyho a diverzi 08/2012 jedu znova...

Od 25.11.2015 nové bříško :)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 24 dub 2010 16:12 
Offline

Registrován: 28 črc 2008 09:41
Příspěvky: 778
Bydliště: Ostrava
NEMÁM NOVÉ HESLO A STEJNĚ SI FOTEČKY PROHLÍŽÍM!!!!HMMMMMMMMM

_________________
[url=http://www.TickerFactory.com/weight-loss/wr8fFV4/]
Obrázek

Tubu09/2008,po těhu spousty kil zpátky,takže díky zlatým ručkám docenta Holéczyho a diverzi 08/2012 jedu znova...

Od 25.11.2015 nové bříško :)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 24 dub 2010 17:19 
Offline

Registrován: 02 srp 2008 12:26
Příspěvky: 490
Bydliště: NÁCHOD
JÁ TAKY NEMÁM NOVÉ HESLO A PROHLÍŽÍM SI FOTKY :lol:

_________________
Obrázek

48 let Op 23/09 2008 FN Hradec Králové Mudr.Hroch


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 24 dub 2010 18:21 
Offline

Registrován: 05 dub 2009 20:30
Příspěvky: 279
Rendy, takových je vás asi víc a není potřeba abyste se jednotlivě hlásili. Bude nová galerie právě kvůli tomu aby tam nemohl každý jak jsem již psala výše a i v kavárně. Pracuji na tom a pár dní to potrvá, tak mějte strpení. Přístupy budu následně zasílat viz info výše. Vzhledem k tomu, že někteří mají v galerii třeba 300 fotek a dělám ručně, opravdu to pár dní potrvá.

_________________
ObrázekTurnov 15.5.2009, MUDr. Hrubý-skvělé ruce a profi přístup - všem doporučuji! Metřík dokončen 24.12.2009 :-)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 24 dub 2010 19:30 
Offline

Registrován: 10 pro 2006 18:50
Příspěvky: 2822
Bydliště: Olomouc
lolinko díky moc, že jsi se ujala správcovství na Studentce :P :P věřím,že všichni pochopí, že to bude chvíli trvat a také to, že na Studentku se chodí až po operaci :wink: :wink: a ti co tam mají fotky a nepíší na forum, mají možnost se s tebou domluvit přes SZ :roll: :roll: :roll:

_________________
Obrázek
61 roků-bandáž 2007, 2008 reoperace-tubulizace-zhubnuto 20 kg opět přibírám,plánovaná reoperace Turnov 12.9.2012 nevyšla
hledám další možnosti !!!!!!!!!
10.10.2012 konzultace Ostrava Dr.Holeczy---váha 133 kg...... operace BPD byla 28.1.2013Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 25 dub 2010 06:16 
Offline

Registrován: 08 zář 2007 20:51
Příspěvky: 876
Bydliště: opava
LOLINKO MOJE FOTKY TAKY NEPŘESOUVEJ, JESTLI MŮŽEŠ TAK MI JE RADŠI VYMAŽ, NEBO BYCH PROSILA PŘÍSTUPOVÝ HESLA, ZAŘÍDÍM SI TO, DÍK.

_________________
Obrázek
41 LET
14.1. 2008 2V1 sleeve resekce+žlučník doc.Dostalík, FN Ostrava
15.10.2009 abdominoplastika dr. Tamasz FN Ostrava
19.4. 2010 prsa Primář Vřeský FN Ostrava
26.2. 2012 ruce Primář Vřeský FN Ostrava


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Studentka
PříspěvekNapsal: 27 dub 2010 10:56 
Offline

Registrován: 16 črc 2008 09:51
Příspěvky: 71
Lolinko,
pošli mi prosím přístupové heslo. Mám tam také fotky, ráda bych tam dodala i současné.
Díky
Iva - Gabča

_________________
Obrázek
Hubnu od 20.6.08 ,tubulizace 3.11.08 Prof.MUDr. Kasalický, před operací zhubnuto 25 kg, 53let


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 03 kvě 2010 00:43 
Offline

Registrován: 05 dub 2009 20:30
Příspěvky: 279
Všem přeji krásný večer nebo vlastně krásné ráno.
Ti z Vás, kteří neobdrželi e-mail s přístupem (zasláno dnes v 01,30 hod) - ti, kteří mají svoji galerii na studentce, ale nezanechali na sebe na studentce e-mailový kontakt se mohou u mne hlásit o přístup (přes SZ či e-mail).
Jakmile budou mít přístupy stávající - kteří již mají galerie zřízené, budou se moci o své přístupy začít hlásit i nováčci (ti, kteří splňují nastavená pravidla, ale zatím přístup neměli).
Dobrou noc všem. :wink:

_________________
ObrázekTurnov 15.5.2009, MUDr. Hrubý-skvělé ruce a profi přístup - všem doporučuji! Metřík dokončen 24.12.2009 :-)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 03 kvě 2010 11:37 
Offline

Registrován: 14 srp 2006 19:32
Příspěvky: 811
Jednak jsem se tam nedostala přímo, ale až přes vyhledání nového tajného webu pak teprve mi to sežralo heslo.
Druhak se tam nepřihlášená dostanu stejně jako na starý tajný web !!! A anonymně tam můžu cokoli s jakoukoli fotkou provést ...

Pro mě Studentka je definitivně NEDŮVĚRYHODNÁ

LOLI DALA SIS PRÁCI, ALE ADMINI JSOU ZŘEJMĚ ZDECHLÍ A KAŠLOU NA TO.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 03 kvě 2010 12:52 
Offline

Registrován: 14 srp 2006 19:32
Příspěvky: 811
Neznám jinou další možnost založit si zaheslovanou fotogalerii než na rodině, snad nejde prolomit. Určitě je to líp zabezpečené.
O založení stránky, úpravu fotek, vymazání fotek, založení galerií, zpřístupnění jen povoleným se musí starat správce, jen tak tam nejde něco změnit a nelze se tam dostat než jako přítel a už vůbec ne jako anonym. Nejde tam založit pokec jako na studentce, komentovat fotky lze, jen se to nezobrazuje hned pod foto, musí se to rozkliknout.

Jestli někdo znáte další možnosti chtělo by to dát návrhy.

_________________
neziskovky http://www.zrnka.cz a http://www.aplavysocina.cz
Obrázek
BEZ OPKY, 5 dětí, 53 let, výška 170 cm, nejvyšší váha 2006 byla nad 131 kg, meziváha 2010 byla 103 kg, přešla jsem na ovo-lakto-veget


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 03 kvě 2010 13:18 
Offline

Registrován: 22 dub 2009 11:04
Příspěvky: 393
Bydliště: HAVÍŘOV
já se tam nedostala vůbec,asi jsem trotl :oops:

_________________
Obrázek42let,4děti.Tubulizace 10.6.09,míry 15.3.10/100-90-100cm,abdo.24.1.2011.Metřík dokončen11.2.2011


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 03 kvě 2010 19:00 
Offline

Registrován: 19 úno 2007 18:40
Příspěvky: 221
Bydliště: U Prahy
Trotl nejsi já se tam taky nedostala :twisted:

_________________
Olča 41 let, Bandáž Iscare 29.5.2007, doplněno 4 ml na OB klinice
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 64 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Bandáž žaludku | Chirurgická léčba obezity | Léčba obezity | Bariatrická chirurgie | choob.cz
Banding klub je občanské sdružení lidí, kteří mají zájem o chirurgickou léčbu těžké obezity nebo jim byla provedena bandáž žaludku. Cílem klubu je pomáhat pacientům po operaci a poskytovat informace o bariatrické chirurgii a výsledcích této léčby.

PhpBB.com base modified by internetove-stranky.kvalitne.cz | © Banding klub ČR, občanské sdružení