fórum.bandingklub.cz

operační možnosti léčby těžké obezity
Právě je 28 bře 2024 20:00

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 52266 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 3485  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 03 úno 2011 14:06 
Offline

Registrován: 09 úno 2010 10:41
Příspěvky: 369
Bydliště: okr.Zlín
Taky vám Suelin a Bestičková držím všechny palečky.Držte se :!:

_________________
Obrázek
36 let,3 děti/12,9,6/hodný manžel . TUBU 13.4.2010 v Břeclavi Mudr.Čierný
11.11.2011 odstranění přeb.kůže rukou-Zlín
3.10.2012 plastika bříška- Val.Mez.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 03 úno 2011 14:41 
Offline

Registrován: 05 led 2010 23:23
Příspěvky: 77
Koukám :shock: :o milé dámy, jak jste to tady hezky vyčistily, (konečně se mi podařilo dočíst kavárnu :lol:) a celkově jste to pěkně uspořádaly.
Líbí se mi tady ještě víc.

_________________
Vanda


Obrázek

3. 2. 2010 plikace žaludku OB Klinika Praha


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 03 úno 2011 15:10 
Offline

Registrován: 22 dub 2009 11:04
Příspěvky: 393
Bydliště: HAVÍŘOV
Ahoj holky moje,monibest držím palce at jste obě kočičky v pořádku,Eliška ví sama nejlépe kde jí je dobře a pokud chce jít ven tak jí to asi už u Tebe mamčo nebaví :P :P :P ,beztak ví že máš doma načančáno a chce to už taky vidět :!: :!: :!: Držte se holky :!: :!: :!: :!: Vám ostatním díky za držení palečků,1drén je venku a v sobotu půjde další a pak ještě 2dny a můžu se vykoupat :evil: :evil: :evil: ,to je to hnusné po opce higiena,nesmí se ani do sprchy dokud nejsou drény venku,takže já mám balíky vlhčených ubrousků spotřebovaných a další nakoupené :!: :!: :!: :lol: :lol: :lol: Vy co jste holky zvědavky jak to probíhalo,mými slovy nejhorší co jsem mohla podstoupit.Dnes jsem jukla na pokoj za kočkou co šla na abdo v pondělí a plakala,tak že nejen já jsem to špatně nesla ale i jiné,3-4den nejhorší .Po opce 2den bolest ale pohoda stále jsem pospávala,ale když jsem měla 3den vstát maras,krom toho že jsem jim omdlela a museli mě přivézt ze záchodu vozíkem,dali mi injekci a víceméně jsem to protrpěla,4den plyny,bolesti břicha a nedej bože kucknout,taky jsem plakala.5den stále bez vyprázdnění a bolesti,už jsem měla v sobě 2čípky a nic,kroutilo mě jak cip :!: :!: :!: :!: Plácala jsem do sebe jorurty,kávu,cígo,tekutiny,čípek a večer koněčně trošku začala chodit na WC.Jedno vím jistě,už bych nešla,dnes už to mám fakt za sebou a jsem tomu ráda,ale už bych si raději nechala ty 2kg co mi vzali a byla ok

_________________
Obrázek42let,4děti.Tubulizace 10.6.09,míry 15.3.10/100-90-100cm,abdo.24.1.2011.Metřík dokončen11.2.2011


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: JANA
PříspěvekNapsal: 03 úno 2011 15:39 
Offline

Registrován: 03 srp 2010 12:55
Příspěvky: 87
Bydliště: Ostrava
Děvčata super určo spokojenost na všech stranách.Hlásím posunutí metříku a všechny zdravím.Ahoj Jana :P

_________________
[ 14.9.2010 TUBU Ostrava-Vítkovice Doc.Holéczy 52let
/url]Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 03 úno 2011 15:45 
Offline

Registrován: 01 pro 2009 10:45
Příspěvky: 6494
lolinko mě nasralo už takových lidí a neřeším to.....jinak nevím, nevím, čí příspěvky by pomohly smazat... se podívej na Tvůj počet.... 16775550 ...nebo jedeš pravidlem - podle sebe soudím tebe?? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

ALENKO všechno smazaly a celý večer se tu neukázaly, aby nemusely reagovat na připomínky - budeš se asi divit, ale já se tu včera neukázala z úúúplně jiného důvodu, než je vyhýbat se vám tady.... občas je potřeba řešit důležitější věci, než jsou ukdákané slépky :wink: .... třeba zvracející dítko víš...takže nejprve zjisti a potom...... :wink:

Petíí škoda..... psát to pořád dokola mě nebaví... - říkám tomu kolovrátek.... a mohu Tě ujistit, že by jsi to sem napsala jen 2x, já psala určité věci hned několikrát a také se mi nic nestalo!!! :wink:

boss ale mohlo se to třeba řešit tak, že každý, kdo sem přispívá, mohl promazat ty svoje blábolové nic neříkající řeči.. - to těžko zlato - každý si můžete smazat příspěvek pouze tehdy, pokud pod ním už není příspěvek někoho jiného, potom už můžete pouze UPRAVOVAT, nikoliv MAZAT :wink: A s vyhledáváním nikdo nic nedělal, takže nemohl ani zmizet :wink:


A dnes jsem byla v Turnově s qwys - nečekaně, přepadovka, ale stálo to za to !!!!!!!!!
Romanko Smol jsi prostě moje zlatíčko, škoda, že bydlíš táákk dalekooooo, s Tebou je prostě prdeeeeeeelllll :lol: :lol: :lol:

Bylo tam ještě jedno překvápko, ale to si musíte počkat, až dorazí domů, třeba vám to sem písne !!!!

paaaaaaa :wink:

_________________
Obrázek
34 let
30/3/10 - TUBU - Turnov
26/8/11 abdominoplastika TU
15/11/11 stehna + žlučník = 2V1 TU
18/11/13 paže + prsa Brno
Konec metříku 14/1/11 = 75kg a bojujem dál :wink:
Život není o tom, kolikrát padneš na hubu, ale o tom kolikrát se dokážeš zvednout a jít dál...


Naposledy upravil verca dne 03 úno 2011 17:20, celkově upraveno 3

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 03 úno 2011 15:58 
Offline

Registrován: 31 bře 2010 14:19
Příspěvky: 175
Bydliště: Brandýsko
A verčo co dělala qwys v Turnově?
A jak je mladýmu? Už je to lepší?

_________________
Obrázek
33let, 2 mrňousci (4 a 6,5 roku),milující manžel a dva pražský krysaříci
7.6.10 bandáž v Iscare, doplněno 4ml, 09/11 doplněno v Turnově 3,5ml, 12/11 odpuštěn 1ml, 03/12 odpuštěny 2ml, 7/12 bandáž odstraněna v Jablonci.
6.11.2012 začátek nového života bypass roux-y v Jablonci...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 03 úno 2011 16:22 
Offline

Registrován: 16 říj 2010 20:28
Příspěvky: 196
Bydliště: okr.Mladá Boleslav
bestickova-taky drzim strasne moc palecky at jste s mimiskem v poradku a at tam jeste chvilku vydrzi :) :D :D
Verko-nooooooooo a u nas si se opet nestavila a to na Tebe cekaly lyze :wink: :wink: :wink:

_________________
Obrázek36let 2 krasni kluci, super a hubeny manzel.
23.11. Tubu v Turnove


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 03 úno 2011 16:24 
Offline

Registrován: 16 čer 2008 00:48
Příspěvky: 1483
Bydliště: Turnov
Martino a Verčo já jsem z toho smazání celé kecárny byla tak rozhozená, že mi vůbec nedošlo, že ta má poznámka, že si každý mohl vymazat svoje bláboly, je neuskutečnitelná, že by tam pak stejně zůstala stopa, že nejde mazat, ale upravovat. Zřejmě mi buď zamrzla palice nebo se přehřála tím rozdurděním. S tou nefunkcí vyhledávače došlo při vypadnutí netu...tak jsem psala příspěvek a on mezitím znovu naskočil, takže jsem to ani nezaregistrovala :roll: . Závada byla tudíž na mém přijímači. Tedy to jsem vydedukovala, jinak to být nemohlo.

Verčo bubu, Ty na nás hned čertovsky :shock: ! Nojo, asi jsem Vás namíchla, ale uznejte, že jste mohly dát vědět pár dní předem, co zamýšlíte. Mohla jsem pro sebe zachránit aspoň pár odkazů...věřím, že těm novějším to je celkem jedno, ale jsem se do kecárny občas vracela a někdy dost zpět. Nezbývá, než se s tím vyrovnat.

Martino, takže rukávy stahuji zpět k zápěstí, přidávám malinkou, ale opravdu malinkou až malilinkatou omluvu, přece mě znáš, že jsem to nemysela tak vážně, jak to asi vyznělo.

Tak doufám, že jest nastolen všeobecný mír a blaho :wink: .

Teda dneska to bylo překvápko na konzultacích...no ale nesmím prozradit!
Doufám, že všichni jste dojeli v pořádku domů a hlavně, že Smolinka nebude mít smůlu, aby byla ještě výluka na trati. No a to Vám musím napsat, co se nám přihodilo. Byly jsme domluvené, v kolik ji vyzvednu na nádraží...tak tam sedím v autě a čekám, až Smolinka vyleze z budovy...no stála tam nějaká paní, výškou odpovídající, ale říkám si, kdepak, to není Romča, to je nějaká mladší...no a tak ji chvíli pozoruju a vidím, že ona kohosi vyhlíží, dívá se na hodinky, pak bere telefon...no tak si říkám "že by?" a tahám svůj telefon a taky jo. Prej kde jsi a já taky kde jsi? 10 m od sebe a já ji nepoznala, jak omládla a jak jí to sluší. 22 kg dole. Tak prosím! Snad to děvenku hřeje na duši, že jsem ji v té krasavici nepoznala... 8)

Jo a dnes jsme mluvily s panem doktorem a srazík v Turnově by mohl vyjít, předběžně, na 10. června. :!: :!: :!:

_________________
Obrázek

60 let,skvělý manžel,2 synátoři,v klimakteriu + 66 kg,bandáž 7/2008 při 107 MUDr. Hrubý,Panochova nemocnice Turnov, úbytek na 81,problémy s prstýnkem, fik band ex + tubu 1.11. při 91...
6.11.2013 abdominoplastika Brno, oprava abda MUDr. Hrubý 22.10.2014


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 03 úno 2011 16:36 
Offline

Registrován: 01 pro 2009 10:45
Příspěvky: 6494
boss už jsme o tom hovořily v Tu :wink:

Jen mě zamrazilo, když jsem začala číst... Vám musím napsat, co se nám přihodilo ..... uužžžž jsem se lekla, že zase budeš psát o mě ...já už tam snad nebudu moci za chvíli ani na tu oficiální kontrolu :oops: :oops: :oops: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Aničkoo miláčku neboojjj, nezapomněla jsem na to...jen jsme usoudili, že si budeme vše půjčovat až pod sjezdovkou, abychom se s tím netahali :lol: :lol: :lol: Ale neboojj, však ono na ty Tvé lyže ještě dojde :wink:

Moni best. držím moooooccccccccc paluchy !!! :wink:

suelin koukám, že to není ani trochu procházka růžovým sadem, ale zase martina prý bolesti neměla, tak já nevím holky :? No každopádně držím paluchy !!! Brzy snad také poznám, jak to bolí nebo nebolí :roll:

Eviku no jela tam přece se mnouuu za slepičkamaaaa :P :lol: :lol: :lol: A moooccc se jí tam holce líbilo :wink:

A dokonce jsme jeli jejím autem, bo naším jsme dojeli do Nymburka, tankuji a měkké přední kolo - nafoukáme a utíká... rezerva a já - hahaaa, takže domů a jeli jsme se Zuzky autíčkem :wink:

A byl s námi i můj Lukášek, bo nešel do školy po tom včerejším zvracení a dnes mu už bylo dobře, tak si udělal také výlet za slepičkama do TU :wink:

A Smolice - Luky byl z Tebe nadšený, jak jsi furt tlemilaaaaa, mi o Tobě před chvílí básnil :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

_________________
Obrázek
34 let
30/3/10 - TUBU - Turnov
26/8/11 abdominoplastika TU
15/11/11 stehna + žlučník = 2V1 TU
18/11/13 paže + prsa Brno
Konec metříku 14/1/11 = 75kg a bojujem dál :wink:
Život není o tom, kolikrát padneš na hubu, ale o tom kolikrát se dokážeš zvednout a jít dál...


Naposledy upravil verca dne 03 úno 2011 16:55, celkově upraveno 1

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 03 úno 2011 16:51 
Offline

Registrován: 03 srp 2010 18:55
Příspěvky: 115
Bydliště: brno
Verko ze by sis zase potykala s Hrubackem?

:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

_________________
Obrázek

V den opky 151kg


Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 03 úno 2011 16:57 
Offline

Registrován: 01 pro 2009 10:45
Příspěvky: 6494
Petunko neee, to on potkal mě, já seděla vzorně v čekárně a ani jsem nedutala !!

To tady nemůžu líčit, bo by to tady vypadalo, že tam jezdím kvůli němu :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Jo a musím Vám všem napsat - že boss má obličejík jako dětská prdýýýlkaaa !!! Osobně tam změnu vidím a změnu k lepšímu !! Tak si ještě počkám na úplně finální výsledek :wink:

_________________
Obrázek
34 let
30/3/10 - TUBU - Turnov
26/8/11 abdominoplastika TU
15/11/11 stehna + žlučník = 2V1 TU
18/11/13 paže + prsa Brno
Konec metříku 14/1/11 = 75kg a bojujem dál :wink:
Život není o tom, kolikrát padneš na hubu, ale o tom kolikrát se dokážeš zvednout a jít dál...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 03 úno 2011 17:02 
Offline

Registrován: 31 črc 2006 21:09
Příspěvky: 1419
Bydliště: střední čechy
verčo a ne snad???????? :lol: :lol: :lol:

suelin2 nestraš nám tady budoucí operantky - jsem po abdominoplastice chvíli a žádné hrůzy jsem nezažila, neříkám, že to nebolí, ale dá se to vydržet. Navic je člověk po operaci napíchán vším možným, takže ani bolest nevnímá. Nepohodlí ano, když chodíš s kabelkama, je to nepříjemný, ale jinak? Mám práh bolestivosti hodně nízký, bolí mě i jen dotek, ale touto operací jsem prošla jak růžovou zahradou. První noc jsem spala na boku, a jak může potvrdit boss, která tam za mnou byla, druhý den jsme seděla na posteli s noťasem na kolenou a psala. A třetí den jsem jela sanitkou do města si vyzvednout pás, neboť do té doby mě svazovaly pouze pružným obinadlem. Takže, kdo o této operaci uvažujete - NEBOJTE SE

boss berem

_________________
Obrázek

13. 11. 2006 - bandáž při 115 kg - pro obtíže odstraněna
5. 12. 2008 - tubulizace Turnov a je to úžasný
12. 10. 2010 - abdominoplastika s vymodelováním pupíka
15. 11. 2011 - redukce nohou


Naposledy upravil martina dne 03 úno 2011 17:05, celkově upraveno 1

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 03 úno 2011 17:04 
Offline

Registrován: 03 srp 2010 18:55
Příspěvky: 115
Bydliště: brno
teda veru, to muselo byt



:D :D :D :D :D :D :D


skoda ze sem se nedokopala a nedojela :cry:

_________________
Obrázek

V den opky 151kg


Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 03 úno 2011 17:08 
Offline

Registrován: 23 led 2007 17:24
Příspěvky: 1022
Bydliště: Severní Čechy, Štětí
Mono Best, držím pěsti!!! Sue, jsi fakt statečná, z Tvých zážitků mě lehce mrazí :? ...

_________________
Obrázek
bandáž+žlučník 5.3. 2008 v Iscare , redukce -25 kg před operací,1.3. 2011 reoperace pro potíže v prvním měsíci těhotenství, tubulizace v Turnově Mudr. Hrubý, 102 kg před reoperací při otěhotnění,abdo 11/13, ruce 02/14, prsa 09/14,děloha 04/15, oprava břicha, nohy ?, manžel+ syn Davídek 4 roky, 2 kočky


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 03 úno 2011 17:10 
Offline

Registrován: 23 led 2007 17:24
Příspěvky: 1022
Bydliště: Severní Čechy, Štětí
Věrčo, seděla ani nedutala :shock: :shock: :shock: :lol: :lol: :lol: ?

_________________
Obrázek
bandáž+žlučník 5.3. 2008 v Iscare , redukce -25 kg před operací,1.3. 2011 reoperace pro potíže v prvním měsíci těhotenství, tubulizace v Turnově Mudr. Hrubý, 102 kg před reoperací při otěhotnění,abdo 11/13, ruce 02/14, prsa 09/14,děloha 04/15, oprava břicha, nohy ?, manžel+ syn Davídek 4 roky, 2 kočky


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 52266 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 3485  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Alexml, AustinPa, Bing [Bot], Ronaldol, upiduhubedi a 17 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Bandáž žaludku | Chirurgická léčba obezity | Léčba obezity | Bariatrická chirurgie | choob.cz
Banding klub je občanské sdružení lidí, kteří mají zájem o chirurgickou léčbu těžké obezity nebo jim byla provedena bandáž žaludku. Cílem klubu je pomáhat pacientům po operaci a poskytovat informace o bariatrické chirurgii a výsledcích této léčby.

PhpBB.com base modified by internetove-stranky.kvalitne.cz | © Banding klub ČR, občanské sdružení