fórum.bandingklub.cz

operační možnosti léčby těžké obezity
Právě je 28 bře 2024 18:47

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 28 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: 15 črc 2011 11:53 
Offline
Site Admin

Registrován: 14 črc 2006 22:00
Příspěvky: 64
Dovolím si formulovat několik základních pravidel, které jsou na tomto foru vyžadovány.

Daly by se to shrnout celkem jednoduše: "I na foru za přezdívkami jsme všichni lidé, tak se k sobě taky tak chovejme."

Upřesním dopady to má v několika konkrétních pravidlech:
1. Dodržujte strukturu diskuse. Před tím, než něco napíšete, se ujistěte, že to píšete do správného tématu. Je to přehlednější a příjemnější.
2. Buďte taktní. Osobní (ne)city se neřeší tím, že z druhého udělám z něj blbce. Forum tady není pro to, abyste všem ostatním ukázali, že jste lepší než oni. Urážky budou moderátory vyřazeny jako nevhodné.
3. Barvy a velikost písma používejte s rozvahou. Pokud chcete něco (ideálně část věty, ne celý odstavec) zdůraznit, použijte tučné, kurzívu, podtržítko nebo max 1 speciální barvu v 1 příspěvku. Všeho moc škodí.

Díky a mějte se hezky.


Naposledy upravil Administrator dne 15 črc 2011 19:00, celkově upraveno 2
zmírnění omezení velikosti


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: 15 črc 2011 18:24 
Offline

Registrován: 04 úno 2011 23:11
Příspěvky: 1716
Bydliště: Kladensko
E? nechápu....

To jsou nějaký moc přitažený pravidla řekla bych ...

Když ne barvy, a né veliký, já nevim jaký ještě ne.. Tak by tady ty možnosti spíš asi neměly být k použití ne ?
Jinak tomu teda absolutně nerozumím.

Z jakého důvodu vůbec takovéto pravidla vznikla? Mě by teda osobně zajmalo opodstatnění. :shock: :shock: :shock:

_________________
31,3 děti, 175cm.
27/4/2011 Plikace OB klinika při 132kg.
5/3/2013 reop.Jablonec n.N. a SADI-P ( z důvodů rozmotání plikace) prim.vraný JBC.
29/11/2013 se zrodilo to nejkrásnější bříško v okolí, opět díky primáři Vranému v JBC.
http://casiopeia.rajce.idnes.cz/Abdominoplastika_.../
-62kg.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: 15 črc 2011 18:28 
Offline

Registrován: 26 srp 2010 18:20
Příspěvky: 1164
Bydliště: Krakonošovo
Děkuji za názor zakletko....připojuji se! Nechápu proč taková omezení :!: :!: :?: :?: .... připadám si trochu jako malé děcko nebo ještě hůře v dobách nedávno minulých, kdy se u voleb dávaly extra tvrdé tužky - min. H5, aby se nedaly škrtat kandidáti :roll: :!:

_________________
Obrázek
JE TO TAM - 11/12/2011 - dokončen metřík -váha ukázala 79,8 kg
TUBU-Turnov 10/11/2010
47 let*20letá dcera*chápající přítel bez chapadel


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: 15 črc 2011 18:38 
Offline

Registrován: 10 pro 2006 18:50
Příspěvky: 2822
Bydliště: Olomouc
já to chci barevné, je to veselé a mnohem lepší než jen černé ObrázekObrázek

_________________
Obrázek
61 roků-bandáž 2007, 2008 reoperace-tubulizace-zhubnuto 20 kg opět přibírám,plánovaná reoperace Turnov 12.9.2012 nevyšla
hledám další možnosti !!!!!!!!!
10.10.2012 konzultace Ostrava Dr.Holeczy---váha 133 kg...... operace BPD byla 28.1.2013Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: 15 črc 2011 18:39 
Offline

Registrován: 05 říj 2009 21:18
Příspěvky: 3531
Bydliště: Kósek vod Brna
Mám stejný názor jako holky ... trochu mimo mísu ... bohužel :?

_________________
Obrázek
40let*2děti*16a19 let*1manža*Tubu 14.6.2011-Turnov Obrázek Obrázek
Motto: Život je příliš krátký na to, abych přemýšlela nad tím, co jsem udělala špatně... Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: 15 črc 2011 18:43 
Offline

Registrován: 01 pro 2009 10:45
Příspěvky: 6494
Právě aktualizace na novější phpbb by měla být impulsem k používání více možností, než doposud....také jsem nějak mimo mísu !! A pro i já se ptám - PROČ?? :roll: :roll: :roll:

_________________
Obrázek
34 let
30/3/10 - TUBU - Turnov
26/8/11 abdominoplastika TU
15/11/11 stehna + žlučník = 2V1 TU
18/11/13 paže + prsa Brno
Konec metříku 14/1/11 = 75kg a bojujem dál :wink:
Život není o tom, kolikrát padneš na hubu, ale o tom kolikrát se dokážeš zvednout a jít dál...


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: 15 črc 2011 18:48 
Offline
Site Admin

Registrován: 14 črc 2006 22:00
Příspěvky: 64
zakletá píše:
Když ne barvy, a né veliký, já nevim jaký ještě ne.. Tak by tady ty možnosti spíš asi neměly být k použití ne ?
Jinak tomu teda absolutně nerozumím.

Z jakého důvodu vůbec takovéto pravidla vznikla? Mě by teda osobně zajmalo opodstatnění. :shock: :shock: :shock:

Ad 3.:
Jde o slušnost a přehlednost. Když svůj důležitý názor příliš zdůrazňujete (velkým barevným písmem), upoutává pozornost na úkor zpráv ostatních členů. Je to jako když někdo sedí u stolu, a aby ho bylo slyšet, tak křičí, nebo si stoupne na stůl. Já proti těmto gestům nic nemám, pokud mimořádná situace opravňuje jejich použití. Problém ale nastává, když se takoví dva neshodnou a oba stojí na stole a křičí. Není to ani slušné, ani přehledné, ani hezké.

Neříkám, že červený text nechci vidět. Říkám, že velký červený text, zabírá hodně místa, a pokud autor neříká něco extra důležitého nebo z hloubi svého srdce, může mít nezávislý pozorovatel pocit, že namísto obsahu sdělení autor zdůrazňuje své "já".

Prostě všeho s mírou. Barvičky tu máme, používáme je. Rtěnky a šmínky někteří taky máme, ale na jeden večer si je všechny malovat nebudeme.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: 15 črc 2011 18:51 
Offline

Registrován: 05 říj 2009 21:18
Příspěvky: 3531
Bydliště: Kósek vod Brna
A co smajlíci? Přidáte? Nepřidáte? Víte i starší dámy si rády ve svém věku rády zablbnou ... není to jen výsada Vás mladších :wink:

_________________
Obrázek
40let*2děti*16a19 let*1manža*Tubu 14.6.2011-Turnov Obrázek Obrázek
Motto: Život je příliš krátký na to, abych přemýšlela nad tím, co jsem udělala špatně... Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: 15 črc 2011 18:53 
Offline

Registrován: 04 úno 2011 23:11
Příspěvky: 1716
Bydliště: Kladensko
A citovat se může ?

mmch... teda nevim co si z te odpovědi mám vybrat...
Píšete barvičky tu máme, a používáme... No ja myslím že použivat je nemáme ne ?
Nechci prudit... Ale příjde mi to moc.

A co si já pamatuju, ať už šlo o cokoliv velikého, zvýrazněného, apod.. nikdy to nikomu nevadilo. Naopak.. když tady človek pár dní nemůže být, pak rychle projede forum, a vidí co důležitého se třeba dělo, právě proto že je to veliké, a barevné a já nevím jaké ještě. To mi tedy příjde v pořádku.

A nebo sem divná :lol: :lol: :wink: protože mi to tak vyhovovalo.

A ještě doplnuju, že tedy jinak se mi forum líbí..Ať to není jenom negativní.

_________________
31,3 děti, 175cm.
27/4/2011 Plikace OB klinika při 132kg.
5/3/2013 reop.Jablonec n.N. a SADI-P ( z důvodů rozmotání plikace) prim.vraný JBC.
29/11/2013 se zrodilo to nejkrásnější bříško v okolí, opět díky primáři Vranému v JBC.
http://casiopeia.rajce.idnes.cz/Abdominoplastika_.../
-62kg.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: 15 črc 2011 18:57 
Offline

Registrován: 01 pro 2009 10:45
Příspěvky: 6494
můj názor je teda ten, že lidé jsou tady na foru na něco zvyklí a proč jim to odpírat?? ted už vím, z Vaší odpovědi, že to není aktualizací, ale úplně něčím jiným...no začínám nabývat dojmu, že se tu za chvíli nebude moci NIC, jen číst pravidla o tom, že nesmí používat to nebo zase to.....

Chápu, když tu vznikne žabomyší válka - s tím souhlasím, ale jinak?? Nějak v tom všem postrádám logiku a ptám se sama sebe - není to škoda, odepřít tyto možnosti, když ta možnost tu je?? :roll:

_________________
Obrázek
34 let
30/3/10 - TUBU - Turnov
26/8/11 abdominoplastika TU
15/11/11 stehna + žlučník = 2V1 TU
18/11/13 paže + prsa Brno
Konec metříku 14/1/11 = 75kg a bojujem dál :wink:
Život není o tom, kolikrát padneš na hubu, ale o tom kolikrát se dokážeš zvednout a jít dál...


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: 15 črc 2011 19:03 
Offline

Registrován: 10 pro 2006 18:50
Příspěvky: 2822
Bydliště: Olomouc
ano i my starší používáme smajlíky, barvy a veselé obrázky Obrázek

_________________
Obrázek
61 roků-bandáž 2007, 2008 reoperace-tubulizace-zhubnuto 20 kg opět přibírám,plánovaná reoperace Turnov 12.9.2012 nevyšla
hledám další možnosti !!!!!!!!!
10.10.2012 konzultace Ostrava Dr.Holeczy---váha 133 kg...... operace BPD byla 28.1.2013Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: 15 črc 2011 19:04 
Offline
Site Admin

Registrován: 14 črc 2006 22:00
Příspěvky: 64
zakletá píše:
A citovat se může ?

Citování je samozřejmě vhodné, protože se tím dá držet téma.

zakletá píše:
mmch... teda nevim co si z te odpovědi mám vybrat...
Píšete barvičky tu máme, a používáme... No ja myslím že použivat je nemáme ne ?
Nechci prudit... Ale příjde mi to moc.

A co si já pamatuju, ať už šlo o cokoliv velikého, zvýrazněného, apod.. nikdy to nikomu nevadilo. Naopak.. když tady človek pár dní nemůže být, pak rychle projede forum, a vidí co důležitého se třeba dělo, právě proto že je to veliké, a barevné a já nevím jaké ještě. To mi tedy příjde v pořádku.

Ok, přeformuloval jsem to:
3. Barvy a velikost písma používejte s rozvahou. Pokud chcete něco (ideálně část věty, ne celý odstavec) zdůraznit, použijte tučné, kurzívu, podtržítko nebo max 1 speciální barvu v 1 příspěvku. Všeho moc škodí.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: 15 črc 2011 19:34 
Offline

Registrován: 10 čer 2011 18:20
Příspěvky: 2375
Bydliště: Praha 3 ŽIŽKOV
barevnost, větší texty atd... co tady zaběhlé bylo, by ,mělo zůstat.... proč to najednou měnit? nováček jde prví za informacema, pak se zapojuje do diskuze a píše tak, (pochybuji, že jde první po pravidlech) jak se mu líbí a když použije barvy a nejen nováčci, ale i my, co tady jsme delší dobu a ty barvy tady jsou, tak proč je nevyužít? pokud nejste příznivcem barev, proč nám tam nenecháte červenou a modrou jak to kdysy bylo ve škole a zbytek nezrušíte???

právě proto, že bude forum barevnější, tak bude veselejší... a možnost vyjádřit se barevně má každý ne? takže pokud se vyjádří jeden barevně tak proč ne i druhý? já jsem na foru dlouho, né první den, ale ještě jsem nečetla nikoho, komu by to vadilo??????

sám píšete o tom, že pravidelně docházet nebudete...hm, tak jak pak budete dočítat zpětně příspěvky, pokud vám někdo napíše o nějakém problému, který budete muset vyřešit? nebudete odpověď hledat i v diskuzích?

ve škole nás učily, podtrhujte si barevně, aby jste si to pamatovaly.... já vím, tady nejsme ve škole, tady jsme dospělí a pamatovat si hold musíme...

nastaveny jsou nové pravidla a vy sem docházet nebudete pravidelně, takže je vše na jediném moderátorovi zde... to nebude mít jednoduchý...

Sem chodí převážně obyčejní lidi s určitým trápením, s obezitou, a kolikrát na dně... proč nemít veselejší příspěvky... pro lidi s trápením je to povzbuzení, když je to tady neselejší... a né studené jak psí čumák a samé černé příspěvky...

vím, chodily sem lidi do teď, ale mohli jsme psát barevně tak to bylo veselejší a každý se mohl vyjádřit jakkoliv barevně...ale teď omezovat barvy? to jsem ještě nikde neslyšela... asi novinka... :roll:

_________________
Obrázek
14/9/10 TUBU Turnov,zlaté ruce MUDr.Hrubého-DOPORUČUJI a ve 33 letech začátek nového, šťastného života Obrázek
mattoni, 36 let, 2 děti, Vojtíšek a Kubíček Obrázek
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: 15 črc 2011 19:37 
Offline

Registrován: 01 pro 2009 10:45
Příspěvky: 6494
OHLAŠOVÁNÍ PŘÍSPĚVKŮ.....

Komu tady na foru prosím přijde upozornění na ohlášený příspěvek - adminovi nebo moderátorům?? :roll:

_________________
Obrázek
34 let
30/3/10 - TUBU - Turnov
26/8/11 abdominoplastika TU
15/11/11 stehna + žlučník = 2V1 TU
18/11/13 paže + prsa Brno
Konec metříku 14/1/11 = 75kg a bojujem dál :wink:
Život není o tom, kolikrát padneš na hubu, ale o tom kolikrát se dokážeš zvednout a jít dál...


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: 15 črc 2011 20:28 
Offline

Registrován: 04 úno 2011 23:11
Příspěvky: 1716
Bydliště: Kladensko
A koukám že taky uplně zmizela kavárna ???????dyť je to škoda!!!
No tak to už je teda i na mě mof. :roll:

_________________
31,3 děti, 175cm.
27/4/2011 Plikace OB klinika při 132kg.
5/3/2013 reop.Jablonec n.N. a SADI-P ( z důvodů rozmotání plikace) prim.vraný JBC.
29/11/2013 se zrodilo to nejkrásnější bříško v okolí, opět díky primáři Vranému v JBC.
http://casiopeia.rajce.idnes.cz/Abdominoplastika_.../
-62kg.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 28 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: StevenJer a 4 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Bandáž žaludku | Chirurgická léčba obezity | Léčba obezity | Bariatrická chirurgie | choob.cz
Banding klub je občanské sdružení lidí, kteří mají zájem o chirurgickou léčbu těžké obezity nebo jim byla provedena bandáž žaludku. Cílem klubu je pomáhat pacientům po operaci a poskytovat informace o bariatrické chirurgii a výsledcích této léčby.

PhpBB.com base modified by internetove-stranky.kvalitne.cz | © Banding klub ČR, občanské sdružení