fórum.bandingklub.cz

operační možnosti léčby těžké obezity
Právě je 30 zář 2020 04:53

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 53 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4  Další
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: 21 lis 2012 20:01 
Offline

Registrován: 05 črc 2012 10:17
Příspěvky: 552
Ahoj všem,

popíšu Vám můj pobyt a opku v Mostišti ;-)

Den nástupu 28.11.2012:
Cestou jsem byla nervóznější a nervóznější a dokonce na odbočce ve Velkém Meziříčí se mi fakt udělalo špatně a prosila jsem mojeho, ať jedeme domů :mrgreen: Věděl, že částečně je to panika a částečně blbost, takže mi řekl, že bych ho doma za to zabila a to on nechce :lol:
Příjem byl cca do 11h, my tam byli lehce před 10h. Příjem proběhl v klidu a celkem rychle, v 10h už jsem byla na pokoji a loučila se s mojím. No, šla jsem ho pak ještě vyprovodit před oddělení a spustily se mi slzy, tak jsem se rychle obrátila a zakuňkala ahoj, ptž jinak by poznal, že brečím a to jsem nechtěla.
Na oběd jsem dostala jen polívku.
Na pokoji jsem měla jednu paní s křečákama (úplně hubeňoučká)a dvě tuby, co byly operovány v úterý (Helča a Dáša - všechny tři nováčky se tu pak zaregistrují). Upřímně, holky akorát přivezly z JIPky, takže to podívaná nebyla moc pěkná a spadla jsem tvrdě do reality :D Chudinky vypadaly dost zle, ale jak jim po polední vizitě vytáhly sondu z nosu, ožily a to mě trochu uklidnilo ;-)
Pak se to všechno strašně vleklo, ptž se ten den nic moc nedělo. Dostala jsem první včeličku (srážení krve) a chodily jsme s kolegyňkou Alenkou (taky tubu, šla přede mnou) na kafe.
Odpoledne za mnou přišel anestezilog álá Bonny :D Je zároveň primářem na JIP. Zasmáli jsme se, ptž chtěl po mě udělat "ááááá" a pořád mi tvrdil, že říkám "gééé" :mrgreen: Bylo to fajn posezení, ještě mi řekl, že se snad ráno uvidíme, že má napadnout sníh a neví, jestli se do nemky ráno dostane. Já mu odvětila, že bez jeho "Dobrou noc" prostě odmítám usnout :mrgreen: :lol:
Tak jsem se dočkala večera a dostala prášek na spaní, ještě jsem se bála, že mě neprobudí ráno bo na ně nejsem zvyklá. Ba naopak, neusnula jsem :-(
Na pokoji všichni krásně chrupkaly a já kukala do zdi, ztratila jsem se na chvíli nad ránem a po 4h jsem už byla vzhůru.
Den operace 29.11.2012:
Jelikož jsem byla ráno brzo vzhůru, stihla jsem si uzmout v klidu sprchu i si umýt hlavu s předstihem bez nervozity, že mi do opky neuschne :)
Ještě jsme se s Alenkou stihly pobavit a popřát si štěstí, šla na tubu jako prvá, já po ní.
Pak už jela na sál a já šla čekat do postýlky. Sestřička mi posléze přišla napíchnout kanylu - OUVEJ :D - ale tak asi na šestý pokus se podařilo napíchnout, ale jen nějaká tenká, že mi na sále asi stejně napíchnou silnější kanylu.
Vezla jsem se chodbou nahatá pod prostěradlem na sál, tam jsem zase potkala "Bonnyho" a věděla jsem, že mi má kdo popřát dobrou noc :) Samozřejmě píchala se jiná kanyla, nedařilo se, ale nakonec se povedlo a to je hlavní. Pak jsem se zeptala, na který stůl si mám přelézt a bylo mi odpovězeno, že jsem už na operačním sále, ale nehrálo mi to, ptž když jsem si pouštěla video ze stránek z nemocnice, tak tam bylo lehátko s roztaženýma noham a já je mám u sebe. Tak jsem se "Bonnyho" zeptala :D A odvětil mi, že co není, bude :D Takže jsem v mžiku měla nohy od sebe, stačilo na lehátku jen něco posunout :lol:
A to už mě dovezli na samotný operační sál, kde mi anestezilog dal prý lesní vánek dýchnout a píchli mi něco do kanyly a spinkala jsem.
Pak si jen poslechově pamatuju, jak mě převáželi na JIPku a jak si sestřičky vykládají, že nejsem tak divoká jako ta předchozí :mrgreen:
Naplno jsem se probrala okolo 14h a už nezabrala :-( I jsem se sestry ptala, proč ještě nespím - vedle mě Alenka po tubu spala celý den i noc! Sestra mi odpověděla, že nasrkoza už přestala působit a budu muset spát sama :lol: Opravdu nejhorší byla ta hadička, vadila polykání a mluvení, ale dalo se to vydržet.
Po chvilce jsem ji poprosila, jestli si můžu sednout, prý je ještě brzo. Ale já si fakt potřebovala sednout, tak jsem to zkusila na druhou sestřičku a prosila jsem a prosila, tak mi to dovolila, ale opatrně. Sedla jsem si a bylo mi líp, pak už jsem si chtěla lehnout a jak jsem si lekla, přišlo moje první neslavné zvracení. Ale hned mi píchly jednu, pak druhou silnějeí injekci proti zvracení a bylo dobře.
Tak jsem tak trošku podřimovala aspoň (opravdu jsem se spaním měla problémy po celý pobyt) a snažila jsem neodpočítávat hodiny, ptž jich bylo hodně, ale vnucovala jsem si myšlenku, ať vydržím jen do večera, pak přijde noc a ráno mě převezou na oddělení a vytáhnou hadičku.
První den po "O" 30.11.2012:
Nějak jsem to přečkala a vezly nás na normální pokoj a po cestě jsem zvracela podruhé.Na oddělení nám sestřičky navrhly, že nás s Alenkou dají na společný pokoj a tak nás na pokoji bylo celkem 4 a všechny tuby.
Netrpělivě jsme očekávaly vizitu a sundali nám sondu, jaj to byla úleva!! Hned mi bylo o 100% líp :)
Průběžně jsem si říkala o injekci na bolest, i když mě to skoro nebolelo, ale to byla jediná chvíle, kdy jsme natvrdo usnula aspoň na hoďku. (No co co :mrgreen:)
Jinak mi už bylo líp a líp, ale to jsem se zase - nedočkavec - těšila na sundání drénu a kapaček.
Naštěstí jsem v drénu neměla skoro ani kapku, tak jsem věděla, že mi to brzo sundají.
Jinak jsem polehávala a jen sedala, nožky mě jaksi ještě odmítaly nést :oops:
Druhý den po "O" 1.12.2012:
Byla sobota, první prosincový den a první adventní víkend, trošku to na nás sedlo, ale byly jsme skvělá "čtyřka" a dokonce jsme si zazpívaly koledy :lol: Sestřičky byly mooooc fajn a taky za náma, když byla chvíle, přišly pokecat.
Toto byl první den, kdy jsem dostala svůj první čaj, hrníček na celý den. Bylo to v pohodě :) Jen jsem se bála loků, tak to fakt ze začátku byly minimini pidipidi ločky :D
V tento den odcházela Dáša domů (operováníá v úterý) a taky se objevily komplikace u Alenky, měla vnitřní krvácení (byla i na utz, krevní obraz nevypadal moc dobře) a dostala teda transfuze - jsme si z ní dělaly srandu, že to je určitě od 18letého kluka, fešného a sexy, tak jsme jí zvedly trošku náladu. Ale pak zase upadla do tvrdého spánku.
Třetí den po "O" 2.12.2012:
Dnes mi vytáhly drén i kapačky a jsem hned jak čamrda :D Na den mám 500ml čaje a taky v pohodě, ptala jsem se dr., jestli můžu zítra domů, netvářil se, tak jsme se domluvily na úterku.
Jak mi sundaly vše a já byla volná, tak jsem se konečně hrnula do sprchy, ale asi až moc natěšená, ptž se mi udělalo zle a vrátila jsem se bílá jak smrtka s promodralými rty, ale byla jsem čistááááá a voňavoučká :lol:
Už i Alence bylo líp - bodejť by ne, krev od sexy mladíka, že :mrgreen: - a tak jsme spolu špacírovaly po chodbě a i mrkly do kaple.
Měly strašně přeleželé postele i sestřičky se omlouvaly, tak mě tuto noc napadlo obrátit matraci nohama do hlavy a jak se mi panečku v noci spinkalo!!!
Čtvrtý den po "O" 3.12.2012:
V pondělí při první vizitě mě doktor dostal, řekl, že můžu domů :shock: Nejdřív jsem byla trošku mimo a koktala jsem, žý jsme se domluvili na úterý a to mám taky domluvený odvoz a tak se mě ptal, jestli chci vůbec domů :D Šlo mi samozřejmě jen o odvoz. Tak jsem jela domů až po 13h, ale jela!

Mostiště můžu všem doporučit, sestry by měly platit zlatem a doktoři jsou také fajn. Jediné, co mi opravdu vadilo, byly ty postele :-(
Co si chci splnit po operaci:
- aby mi vyšlo dobře předoperační vyšetření (měla jsem trochu rýmu) = HOTOVO 23.11.2012
- ať mi v pohodě vyjde příjem do nemky v Mostišti (ehmm, neuhubla jsem před opkou nic :oops: ) HOTOVO 28.11.2012
- zvládnout samotnou opku v pohodě a bez komplikací HOTOVO 29.11.2012
- mám na netu koupené dva podzimní/zimní kabáty a sako cca o číslo až dvě menší, tak ať je můžu nosit :) 10.2.2013
- zapnout kotníkové botečky (zapnu je jen do půlky :oops: :mrgreen: ) HOTOVO 18.3.2013
- chtěla bych si koupit kozačky :)
- až si dám nožku přes nožku :lol:
- až si s chutí znovu prohlídnu kamasutru a nebudu si skoro u všeho říkat e-e, to nepůjde :mrgreen: částečně srpen 2013 :oops: :mrgreen:
- až si koupím soupravu spodního prádla a nějakou aspoň trošku sexy košilku někde v normálním obchodě a bude se mi líbit :) podprsenka push-up HOTOVO 10.1.2013
- chci zase jezdit na kole bez pocitu, že z pohledu druhých sedátko pode mnou vlastně ani není :mrgreen:
- ráda bych se naučila jezdit na kolečkových bruslích a vyjela si s mojím a prďoškama
- ušla pár kroků a nezadýchala se i na rovině, o kopcích nemluvě :oops: :roll: HOTOVO dobrovolný výšlap lesem bez infarktu červen 2013
- koupila si ucházející plavky
- poprvé v životě bych na sobě chtěla mít plesové šaty a jít na ples
- začít sportovat (miluju aerobic nebo zumbu), ale teď to neudýchám HOTOVO červenec 2013 (domácí cvičení + pravidelný "běh" + koupě běžeckých bot :shock: :lol:
- chci se cítit líp a sama sobě přijít přitažlivá
- ráda bych se s váhou dostala na 100kg, budu šťastná! Když míň, budu ještě šťastnější ;-)
- a po uhubnutí na "pro mě lepší váhu" CHCEME MIMINKO :)

Vím, že některé ty cíle jsou hodně daleko, ale pevně doufám, že mě to "donutí" na nich pracovat a ve svých cílech vytrvat :)
A už teď se těším, jak sem třeba za dva týdny napíšu průběh samotné operace ;-)

Tak a ještě míry před opkou:
Obvod od prsama: 136cm
Obvod prsou: 150cm
Obvod pasu: 144cm
Obvod boků: 164cm
Obvod krku: 42cm
Obvod paže: 55cm
Obvod zápěstí: 19cm
Obvod stehna: 81cm
Obvod kolene: 57cm
Obvod lýtka: 59cm
Obvod kotníku: 31cm

_________________
Obrázek

Tubu Mostiště = 29.11.2012
Abdomino Brno, MUDr. Adlerová = 10.4.2014

Prsa -30cm, pod prsy -29cm, pas -40cm, boky -51cm, krk -6cm, paže -15cm, stehna -19cm, kolena -11cm, lýtka -13cm, kotníky -4cm


Naposledy upravil spendlicek dne 09 zář 2013 13:33, celkově upraveno 11

Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: 21 lis 2012 20:03 
Offline

Registrován: 26 led 2007 23:05
Příspěvky: 1551
Bydliště: Kolínsko
Spendlicku :-)
zkus si ted vsechny ty veci prepsat na "prave jsem se naucila jezdit na koleckovych bruslich a je to super pocit" a predstav si to a hnedle to bude bliz :!: :P drzim palce!

_________________
Obrázek

26.03.2007 bandáž Praha, 110 kg (-> poté 129 kg)
07.03.2012 - band ex + tubu Turnov (112 kg)
16.04.2012 po cca 7 letech docentkou
28.08.2012 pouhá nadváha, 27.02.2013 NORMA


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: 21 lis 2012 20:51 
Offline

Registrován: 27 zář 2012 17:05
Příspěvky: 757
Bydliště: Uherské Hradiště
Špendlíčku, máme až na maličkosti (např. já mám co se miminek týče už splněno :)) , téměř stejné pocity a přání. Tak moc se nemůžu dočkat, jako malé děcko až se mi potají tají dech :P Já sama tomu uvěřím až mě doktor řekne, máte to za sebou a žaludek máte jak decovou skleničku na víno :lol: Nebudu zde obtěžovat svými citovými výlevy :lol: a tak jen krátce - DRŽME SI PALCE ať se jednou (to je co nejdříve) zařádíme mezi úspěšné "tubulienky" :)

_________________
Obrázek

Obrázek

39 let,2 sportovci 17 a 11 let
nej.v.113kg/164cm
TUBU ve Valmezu 14.3.2013, prim. A.Bařinka
14.4.-12kg
14.5.-18kg
16.6.-22kg
14.7.-26kg
14.8.-28kg
30.8. - 30kg uff...
ČLOVĚK NEMŮŽE SVÉMU ŽIVOTU PŘIDAT HODINY, ALE SVÝM HODINÁM ŽIVOT..


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: 21 lis 2012 21:34 
Offline

Registrován: 25 říj 2012 15:46
Příspěvky: 131
Bydliště: Valašské Meziříčí
špendlíčku
moc držím palečky, aby to vše bylo OK a doufám, že půjdu ve tvých šlépějích. Mám operaci o několik dnů později a problémy se zhubnutím 5 kg mám totožné.
I já mám plno předsevzetí a hlavně splnění svých tužeb. Vlastně to nejsou ani touhy, ale vzpomínky na to, co jsem dříve zlehka zvládala (a není to přibývajícím věkem).
Mým přáním je také vyběhnout schody do 3. patra bez většího zadýchání, bez problémů si navléknout ponožky nebo zavázat tkaničky u bot....takto by se dalo pokračovat opravdu dlouho.

_________________
49 let, 4 synci + 2 vnučky
2x agama vousatá,
1x 1.000 litrové mořské akvárko,
2x paludárium s 15 ještěrečkama a 4 žabkama šípovýma (na tchýni)

[color=#808000]30.10.2012 všechna vyšetření hotová :-)


operace 6/12 2012 :-p
nač si kazit dnešní den, když je to první den zbytku mého života
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: 21 lis 2012 21:55 
Offline

Registrován: 01 srp 2012 13:12
Příspěvky: 47
Bydliště: Staré Město u Uh.Hradiště
Špedličku , moc držim palečky budu chodit jako bez rukou,ale jen s palečky v dlani. To vše co popisuješ se ti splní, budeš jen ted po opce sklizet samé přiznivé věci. Vše se ti splni a skoro sama nebudeš věřit jak ti to letí dolů. Až okolo tebe ti to začnou lidi řikat že hubneš tak teprve uvěříš že to je pravda. Tak se připravuj a napiš jak to jde moc se na to tešim jak budeš upisovat kilečka. Možná budeš i lektor na kamasutru pro ostatní. Ahoj Radoslav

_________________
Obrázek
15.8.2012 Tubu Břeclav, MUDr.Čierny
17 kg je za mnou a zbývá 15 kg


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: 21 lis 2012 22:01 
Offline

Registrován: 09 pro 2010 08:51
Příspěvky: 5559
Bydliště: Brno
špendlíčku
Obrázek

Jsi nádherná a úžasná žena
Obrázek
a z celého srdce Ti přeji splnění všech těch bodů a ještě mnoha dalších, které by Tě teď ani nenapadly :mrgreen:

_________________
Obrázek
54 let, plikace 23. 3. 2011 Dr. Čierny
26. 11. 2013 abdominoplastika, prof. Brychta
9. 12. 2014 redukce stehen, prof. Brychta
Každý je svého štěstí strůjcem


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: 21 lis 2012 22:01 
Offline

Registrován: 15 čer 2011 00:49
Příspěvky: 964
Bydliště: Slovakia
špendlíček : veľmi ti to prajem ! krásne si to napísala , a bude super ked po nejakej dobe sa sem vratiš a najdeš si to tu , a budeš odškrtávať čo je splnené . ja sa občas vraciam k mojmu pobytu v nemocnici , pripomínam si to aké to bolo , a hlavne sa teším čo je teraz !!! Budeme na teba myslieť , držim palce !!!!

_________________
1/2012 126kg , 1/2013 61kg , 1/2014 54kg , 10/2014 59kg - váha ustálená !

Obrázek

36rokov , v šťastnom manželstve , 13-ročná slečna , 1mačka
po 11-ročnom boji s nadváhou : tubu pri 126kg - 17.1.2012 v B.B., Dr.Marko
3/2013 mastopexia prs
10/2013 laser.opka varixov oboch nôh
3/2014 plastika "lifting" stehien a augmentácia prsObrázek


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: 22 lis 2012 06:02 
Offline

Registrován: 13 bře 2012 22:03
Příspěvky: 136
Bydliště: Zlín
Ahoj Špendlíčku,
nebude to dlouho trvat a vyběhneš ke mě na kafe ani se ti nezrychlí dech.
(vysvětlivka pro čtenáře - je to třetí patro bez výtahu).
Držím palce.

_________________
Obrázek
28.11.2011 - první konzulace u MUDr. Čierného v Břeclavi
leden 2012 - obezitolog, sono a gastro, psycholog - Zlín
16.1.2012 - v Břeclavi termín opky 22.5.2012
únor 2012 - konzultace Surgal Brno - pokus o získání dřívějšího termínu
6.4.2012 - Val. Meziříčí - tubulizace


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: 22 lis 2012 08:40 
Offline

Registrován: 16 čer 2011 11:10
Příspěvky: 2818
Bydliště: Kósek od štatlu
Špendlíčku,
Tvoje přání se Ti vyplní :-)!!!

_________________
Obrázek
oblíbený manžel, 3 potomci
180 cm, max váha 135 kg
11.11.11 - OLGB, MUDr. Čierny, Břeclav, při 112 kg
Obrázek
27.3.2013 reoperace pro přehubnutí při 51 kg
Obrázek
CARPE DIEM!


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: 22 lis 2012 08:52 
Offline

Registrován: 17 črc 2012 15:39
Příspěvky: 170
Bydliště: Bratislava
Špendlíček, prajem nech ti všetko vyjde. Opka ubehne ani sa nenazdáš a to ostatne pojde časom. Ja to mám podobne a prvé už mám za sebou a zatiaľ je všetko ok.

_________________
Obrázek

3.10.2012 - predoperacne vysetrenie, hotovo
12.10.2012 - operacia Trnava, tubu sa nekoná - odklad cca 1 mesiac pre zápal pažeráka
7.11.2012 - kontrolné gastro, pažerák je ok
16.11.2012 - tubu Trnava, začal nový život


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: 22 lis 2012 17:03 
Offline

Registrován: 15 srp 2009 19:00
Příspěvky: 801
Bydliště: Olomouc
ŠPENDLÍČKU! :lol:
přeji ti mocinky,at se ti splní vše tak jako si přeješ a ještě víc! :wink: :P :wink:
Obrázek

_________________
Obrázek
47 let,3 děti,skvělý přítel,
13/9/11 TUBU- MUDr Hrubý,Turnov
12/10/12 reoperace bypass při 108kg,primář Vraný,Jablonec nad Nisou - úspěšně zvládnuta!
23/10/13 abdominoplastika,MUDr.Hokynková,Brno - Bohunice.
9/7/14 dokončení metříku
Žádný cíl není tak daleko, aby na něj nedosáhla křídla tvých snů...Obrázek...


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: 22 lis 2012 19:07 
Offline

Registrován: 05 črc 2012 10:17
Příspěvky: 552
Jééé, děkuju všem za podporu! :) Vaše držení pěstí a palců budu potřebovat ;-) Máte to u mě :lol:
Jsem si vzpomněla ještě na několik cílů, jdu připisovat :D

A moje nervy před opkou začínají hrát kvarteto a já se z toho asi zblázním.
Zítra mě čeká předoperačko u obezitologa-internisty Urbánka ve Zlíně a snad mi dovolí jít na opku, i když jsem nezhubla (mám pár kilo navrch :oops: :roll: :cry: ).

Ten týden s těma mojema nervama bude asi nekonečnej :roll:

_________________
Obrázek

Tubu Mostiště = 29.11.2012
Abdomino Brno, MUDr. Adlerová = 10.4.2014

Prsa -30cm, pod prsy -29cm, pas -40cm, boky -51cm, krk -6cm, paže -15cm, stehna -19cm, kolena -11cm, lýtka -13cm, kotníky -4cm


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: 22 lis 2012 20:17 
Offline

Registrován: 20 črc 2012 19:46
Příspěvky: 199
Bydliště: Otrokovice
Vlaďenko, budu taky držet pěstičky ať Ti to dobře dopadne a můžeš si užívat všech těch bodíčků co jsi napsala :lol: :lol: , hlavně té kamasůtry :oops: :oops: :oops:

_________________
[url=http://www.TickerFactory.com/weight-loss/wdAvyco/]
Obrázek

40 let
manžel, dva škodíci puberťáci
leden 2012 váha 127
leden- obezitolog Zlín
únor - konzultace v Břeclavi

operace při váze 120 kg dne 13.6 2012 TUBU
BMI NORMÁL jsem v cíli
12.11.13 žlučník mudr. Čierný
25.2 14 abdo + ruce prof. Brychta, 16. 4 new prsa prim. Výška


Naposledy upravil martinečka dne 22 lis 2012 20:32, celkově upraveno 1

Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: 22 lis 2012 20:30 
Offline

Registrován: 30 říj 2012 10:52
Příspěvky: 40
Ahojky,moc držím pěsti a závidím,že to budeš mít za chvíli za sebou.... :D Mě operace čeká až 15.12. v Praze a že jsi nervozní,ti věřím,já jsem taky myšlenkama pořád u toho,jaké to bude "POTOM"....Všem,kdo to máte za sebou závidím už ten váš klid,že jste to dokázali a jistě jste na sebe všichni pyšní a to já budu taky!!! :lol: Já ani nemám cíle,vlastně jsou to jen prosbičky :abych to zvládla a probrala se vůbec z narkozy,abych neměla nějaké problémy po operační,no a potom abych to všechno hezké,co mě čeká jakmile budu hubnout (budu,že jo?Ježišmarjá,já se tak bojím,že to nepůjde dolů :shock: )...Mám to stejné-váha 147 kg,něco jsem snad teď sundala,taktéž budu šťastná,když se dostanu na 100kg a za každé kilo pod,budu jen ráda....Přeju ti znovu,ať ti to dopadne a držím pěsti!

_________________
http://tickers.TickerFactory.com/ezt/t/ ... weight.png


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: 23 lis 2012 21:19 
Offline

Registrován: 05 črc 2012 10:17
Příspěvky: 552
Martinečka: Děkuju, podám pak raport :mrgreen: :lol: :wink:

Romča: Dočkáš se, ani se nenaděješ ;-) Mě ty tři měsíce na začátku přišly neskutečně daleko a říkala jsem si:
- jak bude sraz, mám to za pár = sraz byl :D
- jak budu mít listopadovou MS, je to za rohem = je též za mnou :D
- jak budu mít za sebou předoperačko, už skoro jedu = a dnes mám i toto :lol:

Vážně to uletí ;-)

_________________
Obrázek

Tubu Mostiště = 29.11.2012
Abdomino Brno, MUDr. Adlerová = 10.4.2014

Prsa -30cm, pod prsy -29cm, pas -40cm, boky -51cm, krk -6cm, paže -15cm, stehna -19cm, kolena -11cm, lýtka -13cm, kotníky -4cm


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 53 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Bandáž žaludku | Chirurgická léčba obezity | Léčba obezity | Bariatrická chirurgie | choob.cz
Banding klub je občanské sdružení lidí, kteří mají zájem o chirurgickou léčbu těžké obezity nebo jim byla provedena bandáž žaludku. Cílem klubu je pomáhat pacientům po operaci a poskytovat informace o bariatrické chirurgii a výsledcích této léčby.

PhpBB.com base modified by internetove-stranky.kvalitne.cz | © Banding klub ČR, občanské sdružení